LECO N-TÍPUSSejttechnológia
SMBB félbevágott cellás technológia
Bifaciális sejtModulTechnologies
Kiváló PID-gátló alacsony LID-teljesítmény
Kevesebb forró pont árnyékolási hatás
Nagyobb teljesítmény, alacsonyabb BOS és LCOE
● ISO9001:2015 minőségirányítási rendszer
● ISO14001:2015 KIR
● ISO45001:2018 MEBIR
● IEC61215/IEC61730 szabványminőség
● IEC61701/IEC62716 Só/Köd/Ammónia tesztek
| Napelemek | N-típusú mono |
| Cellák száma | 108 (6x18) |
| Méretek | 1961 × 1134 × 33 mm |
| Súly | 27,8 kg |
| Első / hátsó üveg | 2,0 mm-es bevonatos, félig edzett üveg |
| Keret | Eloxált alumíniumötvözet (erősített nagy teherbírású opcionális) |
| Csatlakozó doboz | IP68 besorolású (3 bypass dióda) |
| Kimeneti kábelek | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| A hossz testreszabható | |
| Csatlakozók | Mc4 kompatibilis |
| Mechanikai terhelésteszt | Elöl 5400Pa / Hátul 2400Pa |
| TELJESÍTMÉNYOSZTÁLY | ALDB-490ND | ALDB-495ND | ALDB-500ND | ALDB-505ND | ALDB-510ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maximális teljesítmény (Pmax) | 490 W | 368W | 495 W | 372W | 500 W | 376W | 505W | 380 W | 510 W | 384W |
| Nyitott áramkörű feszültség (Voc) | 39,55 V | 37,12 V | 39,78 V | 37,36 V | 40,00 V | 37,59 V | 40,22 V | 37,83 V | 40,44 V | 38,06 V |
| Rövidzárlati áram (Isc) | 15,72A | 12,58A | 15,78A | 12,62A | 15,84A | 12,67A | 15,90 A | 12,72A | 15,96A | 12,77A |
| Feszültség maximális teljesítményen (Vmpp) | 33,11 V | 31,08 V | 33,31 V | 31,29 V | 33,51 V | 31,50 V | 33,71 V | 31,71 V | 33,91 V | 31,91 V |
| Jelenlegi maximális teljesítmény (Imp) | 14,80 A | 11,84A | 14,86A | 11,89A | 14,92A | 11,94A | 14,98A | 11,98A | 15.04A | 12.03A |
| MODUL HATÉKONYSÁGA (%) | 22,03% | 22,26% | 22,48% | 22,71% | 22,93% | |||||
STC: Besugárzás 1000 W/m², cellahőmérséklet 25ºC, AM1.5G
NMOT: Besugárzás 800W/m², környezeti hőmérséklet 20ºC, szélsebesség 1m/s, AM1.5G
| Hátsó erősítés | Paraméter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maximális teljesítmény (Pmax) | 515W | 520 W | 525 W | 530 W | 536W |
| Modul hatékonyság STC (%) | 23,14% | 23,37% | 23,61% | 23,84% | 24,08% | |
| 15% | Maximális teljesítmény (Pmax) | 564W | 569W | 575 W | 581W | 587W |
| Modul hatékonyság STC (%) | 25,34% | 25,60% | 25,86% | 26,12% | 26,37% | |
| 25% | Maximális teljesítmény (Pmax) | 613W | 619W | 625W | 631W | 638W |
| Modul hatékonyság STC (%) | 27,54% | 27,82% | 28,11% | 28,39% | 28,67% |
| Tartály | 40'HQ |
| Darabszám raklaponként | 34 |
| Raklap/konténer | 24 |
| Darabszám/tartály | 816 |
| Működési modul hőmérséklete | -40℃ és +85℃ között |
| Maximális rendszerfeszültség | 1500 DC (IEC) |
| Maximális sorozatú biztosíték névleges értéke | 30A |
| Teljesítménytűrés | 0/+5W |
| Névleges üzemi hőmérséklet (NMOT) | 45±2℃ |
| Pmax hőmérsékleti együttható | -0,29%/℃ |
| A VOC hőmérsékleti együtthatója | -0,25%/℃ |
| Isc hőmérsékleti együttható | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/WhatsApp/Wechat: +86 13023538686
Email: gavin@alifesolar.com
Building 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, Kína
www.alifestolar.com