LECO N-TÍPUSSejttechnológia
SMBB félbevágott cellás technológia
Bifaciális sejtModulTechnologies
Kiváló PID-gátló alacsony LID-teljesítmény
Kevesebb forró pont árnyékolási hatás
Nagyobb teljesítmény, alacsonyabb BOS és LCOE
● ISO9001:2015 minőségirányítási rendszer
● ISO14001:2015 KIR
● ISO45001:2018 MEBIR
● IEC61215/IEC61730 szabványminőség
● IEC61701/IEC62716 Só/Köd/Ammónia tesztek
| Napelemek | N-típusú mono |
| Cellák száma | 144 (6x24) |
| Méretek | 2278 × 1134 × 30 mm |
| Súly | 31,5 kg |
| Első / hátsó üveg | 2,0 mm-es bevonatos, félig edzett üveg |
| Keret | Eloxált alumíniumötvözet (erősített nagy teherbírású opcionális) |
| Csatlakozó doboz | IP68 besorolású (3 bypass dióda) |
| Kimeneti kábelek | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| A hossz testreszabható | |
| Csatlakozók | Mc4 kompatibilis |
| Mechanikai terhelésteszt | Elöl 5400Pa / Hátul 2400Pa |
| TELJESÍTMÉNYOSZTÁLY | ALVU-570ND | ALVU-575ND | ALVU-580ND | ALVU-585ND | ALVU-590ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maximális teljesítmény (Pmax) | 570 W | 429W | 575 W | 433W | 580 W | 437W | 585W | 441W | 590 W | 445W |
| Nyitott áramkörű feszültség (Voc) | 51,41 V | 48,69 V | 51,55 V | 48,82 V | 51,68 V | 48,96 V | 51,81 V | 49,09 V | 51,94 V | 49,23 V |
| Rövidzárlati áram (Isc) | 14.15A | 11.41A | 14.22A | 11,47A | 14.29A | 11,53A | 14,36A | 11,59A | 14,43A | 11,65A |
| Feszültség maximális teljesítményen (Vmpp) | 42,41 V | 39,36 V | 42,56 V | 39,51 V | 42,71 V | 39,66 V | 42,86 V | 39,80 V | 43,00 V | 39,95 V |
| Jelenlegi maximális teljesítmény (Imp) | 13,44A | 10,90 A | 13,51A | 10,96A | 13,58A | 11.02A | 13,65A | 11.08A | 13,72A | 11.14A |
| MODUL HATÉKONYSÁGA (%) | 22,07% | 22,26% | 22,45% | 22,65% | 22,84% | |||||
STC: Besugárzás 1000 W/m², cellahőmérséklet 25ºC, AM1.5G
NMOT: Besugárzás 800W/m², környezeti hőmérséklet 20ºC, szélsebesség 1m/s, AM1.5G
| Hátsó erősítés | Paraméter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maximális teljesítmény (Pmax) | 599W | 604W | 609W | 614W | 620 W |
| Modul hatékonyság STC (%) | 23,17% | 23,37% | 23,57% | 23,78% | 23,98% | |
| 15% | Maximális teljesítmény (Pmax) | 656W | 661W | 667W | 673W | 679W |
| Modul hatékonyság STC (%) | 25,37% | 25,60% | 25,82% | 26,04% | 26,27% | |
| 25% | Maximális teljesítmény (Pmax) | 713W | 719W | 725 W | 731W | 738W |
| Modul hatékonyság STC (%) | 27,58% | 27,82% | 28,07% | 28,31% | 28,55% |
| Tartály | 20'GP | 40'HQ |
| Darabszám raklaponként | 36 | 36 |
| Raklap/konténer | 5 | 20 |
| Darabszám/tartály | 180 | 720 |
| Működési modul hőmérséklete | -40℃ és +85℃ között |
| Maximális rendszerfeszültség | 1500 DC (IEC) |
| Maximális sorozatú biztosíték névleges értéke | 30A |
| Teljesítménytűrés | 0/+5W |
| Névleges üzemi hőmérséklet (NMOT) | 45±2℃ |
| Pmax hőmérsékleti együttható | -0,29%/℃ |
| A VOC hőmérsékleti együtthatója | -0,25%/℃ |
| Isc hőmérsékleti együttható | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/WhatsApp/Wechat: +86 13023538686
Email: gavin@alifesolar.com
Building 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, Kína
www.alifestolar.com