| VILLAMOS PROJEKT | PARAMÉTEREK | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Maximális teljesítmény | Pmax(W) | 550 | 560 | 570 | 580 |
| Optimális üzemi feszültség | Vmp(V) | 42,63 | 43.18 | 43,68 | 44.19 |
| Optimális üzemi áram | Imp(A) | 12.91 | 12,97 | 13.05 | 13.13 |
| Nyitott áramkörű feszültség | Voc(V) | 52.32 | 52,58 | 52,77 | 53.03 |
| Rövidzárlati áram | Isc(A) | 13.65 | 13.69 | 13.78 | 13.86 |
| Modul üzemi hőmérséklet-tartománya | ℃ | -40℃~+85℃ | |||
| Maximális rendszerfeszültség | V(IEC) | DC1000/1500 | |||
| Maximális biztosítékáram | A | 25 | |||
| Teljesítménytűrés-tartomány | % | 0~+3% | |||
| *STC (Standard vizsgálati körülmény): Frontális besugárzás 1000 W/m², Cellahőmérséklet 25 ℃, Spektrum AM1.5. | |||||
| A cella névleges üzemi hőmérséklete | VOCT | ℃ | 44 ℃±2 ℃ |
| Maximális teljesítményhőmérsékleti együttható | Pmax | %/℃ | -0,26 |
| Nyitott áramkörű feszültség-hőmérsékleti együttható | Voc | %/℃ | -0,24 |
| Rövidzárlati áram hőmérsékleti együtthatója | Isc | %/℃ | 0,04 |
| Biztonsági szint | II. osztály |
| Termékgarancia | 12 évnyi termékanyag és technológia |
| Teljesítménygarancia | 25 év lineáris teljesítmény |
| *Az első évben a csillapítás 2%. A következő évtől kezdve az éves csökkenés kevesebb, mint 0,5%. A modul teljesítménye a 25. évben nem kevesebb, mint 80%. | |
| Sejttípus | TOPCon cella 182×91 mm |
| Cellaelrendezés | 144 db (12×12) |
| Modul mérete | 2260x1219x2,7 mm |
| Modul súlya | 7,44 kg |
| Csatlakozó doboz | IP68-as burkolati besorolás |
| Kimeneti kábel | 4 mm², 500 mm-es kábelhálóhossz. A kábel hossza testreszabható |
| Csatlakozó típusa | MC4 kompatibilitás |
| Keret | Nem alkalmazható |
| Elülső statikus terhelés (hónyomás) | 5400Pa |
| Hátsó statikus terhelés (szélnyomás) | 2400Pa |
| Szállítás | Platós teherautó 13 méter | Platós teherautó 17,5 méter | Tartály 20°C | Tartály 40°C |
|---|---|---|---|---|
| Méret | 13 méter | 17,5 méter | 20°C | 40°C |
| Raklap | 22 | 30 | 4 | 18 |
| Darab/raklap | 70 | 70 | 70 | 70 |
| Összes darab | 1540 | 2100 | 280 | 1260 |
| Csomagolási méret (raklap) | 2320 * 1110 * 1400 mm | |||
| Maximális teljesítmény (W) | Konverziós hatékonyság | Súly | Termékgarancia | Teljesítménygarancia | Modulméretek | Cellaelrendezés |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 550 560 570 580 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 év | 25 év | 2260x1219x2,7 mm | 144 db (12x12) |
| 500 510 520 530 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 év | 25 év | 2260x1110x2,7 mm | 132 db (11x12) |
| 460 470 480 490 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 év | 25 év | 2260x1020x2,7 mm | 120 db (10x12) |
| 410 420 430 440 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 év | 25 év | 2260x918x2,7 mm | 108 db (9x12) |
| 360 370 380 390 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 év | 25 év | 2260x825x2,7 mm | 96 db (8x12) |
| 320 330 340 350 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 év | 25 év | 2260x735x2,7 mm | 84 db (7x12) |
| 270 280 290 300 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 év | 25 év | 2260x644x2,7 mm | 72 db (6x12) |
| 120 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 év | 25 év | 1545x425x2,7 mm | 72 db (6x12) |
| 200 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 év | 25 év | 1150x927x2,7 mm | 54 db (6x9) |
| 400 410 420 430 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 év | 25 év | 1750x1150x2,7 mm | 80 db (8x10) |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/WhatsApp/Wechat: +86 13023538686
Email: gavin@alifesolar.com
Building 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, Kína
www.alifestolar.com