LECO N-TÍPUSSejttechnológia
SMBB félbevágott cellás technológia
Bifaciális sejtModulTechnologies
Kiváló PID-gátló alacsony LID-teljesítmény
Kevesebb forró pont árnyékolási hatás
Nagyobb teljesítmény, alacsonyabb BOS és LCOE
● ISO9001:2015 minőségirányítási rendszer
● ISO14001:2015 KIR
● ISO45001:2018 MEBIR
● IEC61215/IEC61730 szabványminőség
● IEC61701/IEC62716 Só/Köd/Ammónia tesztek
| Napelemek | N-típusú mono |
| Cellák száma | 120 (6x20) |
| Méretek | 2172 × 1303 × 35 mm |
| Súly | 35,0 kg |
| Első / hátsó üveg | 2,0 mm-es bevonatos, félig edzett üveg |
| Keret | Eloxált alumíniumötvözet (erősített nagy teherbírású opcionális) |
| Csatlakozó doboz | IP68 besorolású (3 bypass dióda) |
| Kimeneti kábelek | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| A hossz testreszabható | |
| Csatlakozók | Mc4 kompatibilis |
| Mechanikai terhelésteszt | Elöl 5400Pa / Hátul 2400Pa |
| TELJESÍTMÉNYOSZTÁLY | ALEK-620ND | ALEK-625ND | ALEK-630ND | ALEK-635ND | ALEK-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maximális teljesítmény (Pmax) | 620 W | 472W | 625W | 476W | 630 W | 480 W | 635W | 484W | 640 W | 488W |
| Nyitott áramkörű feszültség (Voc) | 43,75 V | 41,13 V | 43,96 V | 41,33 V | 44,16 V | 41,52 V | 44,37 V | 41,71 V | 44,57 V | 41,90 V |
| Rövidzárlati áram (Isc) | 18.16A | 14,72A | 18.20A | 14,76A | 18,24A | 14,80 A | 18,28A | 14,84A | 18.32A | 14,88A |
| Feszültség maximális teljesítményen (Vmpp) | 36,21 V | 33,98 V | 36,44 V | 34,20 V | 36,67 V | 34,41 V | 36,90 V | 34,62 V | 37,12 V | 34,83 V |
| Jelenlegi maximális teljesítmény (Imp) | 17.12A | 13,89A | 17.15A | 13,92A | 17.18A | 13,95A | 17.21A | 13,98A | 17,24A | 14.01A |
| MODUL HATÉKONYSÁGA (%) | 21,91% | 22,08% | 22,26% | 22,44% | 22,61% | |||||
STC: Besugárzás 1000 W/m², cellahőmérséklet 25ºC, AM1.5G
NMOT: Besugárzás 800W/m², környezeti hőmérséklet 20ºC, szélsebesség 1m/s, AM1.5G
| Hátsó erősítés | Paraméter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maximális teljesítmény (Pmax) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| Modul hatékonyság STC (%) | 23,00% | 23,19% | 23,37% | 23,56% | 23,74% | |
| 15% | Maximális teljesítmény (Pmax) | 713W | 719W | 725 W | 730 W | 736W |
| Modul hatékonyság STC (%) | 25,19% | 25,40% | 25,60% | 25,80% | 26,01% | |
| 25% | Maximális teljesítmény (Pmax) | 775W | 781W | 788W | 794W | 800 W |
| Modul hatékonyság STC (%) | 27,38% | 27,60% | 27,83% | 28,05% | 28,27% |
| Tartály | 40'HQ |
| Darabszám raklaponként | 32 |
| Raklap/konténer | 18 |
| Darabszám/tartály | 576 |
| Működési modul hőmérséklete | -40℃ és +85℃ között |
| Maximális rendszerfeszültség | 1500 DC (IEC) |
| Maximális sorozatú biztosíték névleges értéke | 35A |
| Teljesítménytűrés | 0/+5W |
| Névleges üzemi hőmérséklet (NMOT) | 45±2℃ |
| Pmax hőmérsékleti együttható | -0,30%/℃ |
| A VOC hőmérsékleti együtthatója | -0,24%/℃ |
| Isc hőmérsékleti együttható | +0,04%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/WhatsApp/Wechat: +86 13023538686
Email: gavin@alifesolar.com
Building 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, Kína
www.alifestolar.com