LECO N-TÍPUSSejttechnológia
SMBB félbevágott cellás technológia
Bifaciális sejtmodul-technológiák
Kiváló PID-gátló alacsony LID-teljesítmény
Kevesebb forró pont árnyékolási hatás
Nagyobb teljesítmény, alacsonyabb BOS és LCOE
● ISO9001:2015 minőségirányítási rendszer
● SO14001:2015 Környezetvédelmi Rendszer
● ISO45001:2018 MEBIR
● IEC61215/IEC61730 szabványminőség
● IEC61701/IEC62716 Só/Köd/Ammónia tesztek
| Napelemek | N-típusú mono |
| Cellák száma | 96 (6x16) |
| Méretek | 1762 × 1134 × 30 mm |
| Súly | 24,0 kg |
| Elülső üveg | 2,0 mm-es bevonatos, félig edzett üveg |
| Keret | Eloxált alumíniumötvözet (erősített nagy teherbírású opcionális) |
| Csatlakozó doboz | IP68 besorolású (3 bypass dióda) |
| Kimeneti kábelek | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| A hossz testreszabható | |
| Csatlakozók | Mc4 kompatibilis |
| Mechanikai terhelésteszt | Elöl 5400Pa / Hátul 2400Pa |
| TELJESÍTMÉNYOSZTÁLY | ALDX-435N | ALDX-440N | ALDX-445N | ALDX-450N | ALDX-455N | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maximális teljesítmény (Pmax) | 435 W | 326W | 440 W | 330 W | 445W | 334W | 450 W | 338W | 455W | 342W |
| Nyitott áramkörű feszültség (Voc) | 34,49 V | 32,33 V | 34,74 V | 32,58 V | 34,97 V | 32,82 V | 35,21 V | 33,07 V | 35,45 V | 35,68 V |
| Rövidzárlati áram (Isc) | 15,84A | 12,67A | 15,90 A | 12,72A | 15,96A | 12,77A | 16.02A | 12,82A | 16.08A | 12,86A |
| Feszültség maximális teljesítményen (Vmpp) | 29,43 V | 27,57 V | 29,65 V | 27,80 V | 29,87 V | 28,02 V | 30,08 V | 28,24 V | 30,29 V | 28,46 V |
| Jelenlegi maximális teljesítmény (Imp) | 14,78A | 11,82A | 14,84A | 11,87A | 14,90 A | 11,92A | 14,96A | 11,97A | 15.02A | 12.02A |
| MODUL HATÉKONYSÁGA (%) | 21,77% | 22,02% | 22,27% | 22,52% | 22,77% | |||||
| STC: Besugárzás 1000 W/m², cellahőmérséklet 25°C, AM1.5G NMOT: Besugárzás 800W/m², környezeti hőmérséklet 20°C, szélsebesség 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Hátsó erősítés | Paraméter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maximális teljesítmény (Pmax) | 457W | 462W | 467W | 473W | 478W |
| Modul hatékonyság STC (%) | 22,86% | 23,12% | 23,38% | 23,65% | 23,91% | |
| 15% | Maximális teljesítmény (Pmax) | 500 W | 506W | 512W | 518W | 523W |
| Modul hatékonyság STC (%) | 25,04% | 25,32% | 25,61% | 25,90% | 26,19% | |
| 25% | Maximális teljesítmény (Pmax) | 544W | 550 W | 556W | 563W | 569W |
| Modul hatékonyság STC (%) | 27,21% | 27,53% | 27,84% | 28,15% | 28,46% |
| Tartály | 40'HQ |
| Darabszám raklaponként | 36 |
| Raklap/konténer | 26 |
| Darabszám/tartály | 936 |
| Működési modul hőmérséklete | -40℃ és +85℃ között |
| Maximális rendszerfeszültség | 1500 DC (IEC) |
| Maximális sorozatú biztosíték névleges értéke | 30A |
| Teljesítménytűrés | 0/+5W |
| Névleges üzemi hőmérséklet (NMOT) | 45±2℃ |
| Pmax hőmérsékleti együttható | -0,29%/℃ |
| A VOC hőmérsékleti együtthatója | -0,25%/℃ |
| Isc hőmérsékleti együttható | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/WhatsApp/Wechat: +86 13023538686
Email: gavin@alifesolar.com
Building 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, Kína
www.alifestolar.com