LECO N-TÍPUSSejttechnológia
SMBB félbevágott cellás technológia
Bifaciális sejtModulTechnologies
Kiváló PID-gátló alacsony LID-teljesítmény
Kevesebb forró pont árnyékolási hatás
Nagyobb teljesítmény, alacsonyabb BOS és LCOE
● ISO9001:2015 minőségirányítási rendszer
● ISO14001:2015 KIR
● ISO45001:2018 MEBIR
● IEC61215/IEC61730 szabványminőség
● IEC61701/IEC62716 Só/Köd/Ammónia tesztek
| Napelemek | N-típusú mono |
| Cellák száma | 132 (6x20) |
| Méretek | 2382 × 1134 × 33 mm |
| Súly | 33,8 kg |
| Első / hátsó üveg | 2,0 mm-es bevonatos, félig edzett üveg |
| Keret | Eloxált alumíniumötvözet (erősített nagy teherbírású opcionális) |
| Csatlakozó doboz | IP68 besorolású (3 bypass dióda) |
| Kimeneti kábelek | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| A hossz testreszabható | |
| Csatlakozók | Mc4 kompatibilis |
| Mechanikai terhelésteszt | Elöl 5400Pa / Hátul 2400Pa |
| TELJESÍTMÉNYOSZTÁLY | ALDT-605ND | ALDT-610ND | ALDT-615ND | ALDT-620ND | ALDT-625ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maximális teljesítmény (Pmax) | 605W | 454W | 610 W | 458W | 615W | 462W | 620 W | 466W | 625W | 470 W |
| Nyitott áramkörű feszültség (Voc) | 48,75 V | 45,70 V | 48,94 V | 45,91 V | 49,13 V | 46,12 V | 49,32 V | 46,33 V | 49,50 V | 46,54 V |
| Rövidzárlati áram (Isc) | 15,74A | 12,59A | 15,80 A | 12,64A | 15,86A | 12,69A | 15,92A | 12,74A | 15,98A | 12,78A |
| Feszültség maximális teljesítményen (Vmpp) | 40,82 V | 38,29 V | 40,99 V | 38,47 V | 41,16 V | 38,65 V | 41,33 V | 38,83 V | 41,50 V | 39,01 V |
| Jelenlegi maximális teljesítmény (Imp) | 14,82A | 11,86A | 14,88A | 11,90 A | 14,94A | 11,95A | 15.00A | 12.00A | 15.06A | 12.05A |
| MODUL HATÉKONYSÁGA (%) | 22,40% | 22,58% | 22,77% | 22,95% | 23,14% | |||||
| STC: Besugárzás 1000 W/m², cellahőmérséklet 25°C, AM1.5G NMOT: Besugárzás 800W/m², környezeti hőmérséklet 20°C, szélsebesség 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Hátsó erősítés | Paraméter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maximális teljesítmény (Pmax) | 635W | 641W | 646W | 651W | 656W |
| Modul hatékonyság STC (%) | 23,52% | 23,71% | 23,91% | 24,10% | 24,29% | |
| 15% | Maximális teljesítmény (Pmax) | 696W | 702W | 707W | 713W | 719W |
| Modul hatékonyság STC (%) | 25,76% | 25,97% | 26,18% | 26,40% | 26,61% | |
| 25% | Maximális teljesítmény (Pmax) | 756W | 763W | 769W | 775W | 781W |
| Modul hatékonyság STC (%) | 28,00% | 28,23% | 28,46% | 28,69% | 28,92% |
| Tartály | 40'HQ |
| Darabszám raklaponként | 34 |
| Raklap/konténer | 20 |
| Darabszám/tartály | 680 |
| Működési modul hőmérséklete | -40℃ és +85℃ között |
| Maximális rendszerfeszültség | 1500 DC (IEC) |
| Maximális sorozatú biztosíték névleges értéke | 30A |
| Teljesítménytűrés | 0/+5W |
| Névleges üzemi hőmérséklet (NMOT) | 45±2℃ |
| Pmax hőmérsékleti együttható | -0,29%/℃ |
| A VOC hőmérsékleti együtthatója | -0,25%/℃ |
| Isc hőmérsékleti együttható | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/WhatsApp/Wechat: +86 13023538686
Email: gavin@alifesolar.com
Building 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, Kína
www.alifestolar.com