LECO N-TÍPUSSejttechnológia
SMBB félbevágott cellás technológia
Bifaciális sejtModulTechnologies
Kiváló PID-gátló alacsony LID-teljesítmény
Kevesebb forró pont árnyékolási hatás
Nagyobb teljesítmény, alacsonyabb BOS és LCOE
● ISO9001:2015 minőségirányítási rendszer
● ISO14001:2015 KIR
● ISO45001:2018 MEBIR
● IEC61215/IEC61730 szabványminőség
● IEC61701/IEC62716 Só/Köd/Ammónia tesztek
| Napelemek | N-típusú mono |
| Cellák száma | 156 (6x26) |
| Méretek | 2465 × 1134 × 33 mm |
| Súly | 34,8 kg |
| Első / hátsó üveg | 2,0 mm-es bevonatos, félig edzett üveg |
| Keret | Eloxált alumíniumötvözet (erősített nagy teherbírású opcionális) |
| Csatlakozó doboz | IP68 besorolású (3 bypass dióda) |
| Kimeneti kábelek | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| A hossz testreszabható | |
| Csatlakozók | Mc4 kompatibilis |
| Mechanikai terhelésteszt | Elöl 5400Pa / Hátul 2400Pa |
| TELJESÍTMÉNYOSZTÁLY | ALVH-620ND | ALVH-625ND | ALVH-630ND | ALVH-635ND | ALVH-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maximális teljesítmény (Pmax) | 620 W | 467W | 625W | 471W | 630 W | 475 W | 635W | 479W | 640 W | 483W |
| Nyitott áramkörű feszültség (Voc) | 55,64 V | 52,67 V | 55,75 V | 52,78 V | 55,87 V | 52,89 V | 55,98 V | 52,99 V | 56,09 V | 53,10 V |
| Rövidzárlati áram (Isc) | 14.18A | 11,44A | 14,25A | 11,50 A | 14.32A | 11,56A | 14.39A | 11,62A | 14,46A | 11,68A |
| Feszültség maximális teljesítményen (Vmpp) | 46,03 V | 42,73 V | 46,16 V | 42,86 V | 46,29 V | 42,99 V | 46,42 V | 43,11 V | 46,55 V | 43,24 V |
| Jelenlegi maximális teljesítmény (Imp) | 13,47A | 10,93A | 13,54A | 10,99A | 13,61A | 11.05A | 13,68A | 11.11A | 13,75 A | 11.17A |
| MODUL HATÉKONYSÁGA (%) | 22,18% | 22,36% | 22,54% | 22,72% | 22,90% | |||||
| STC: Besugárzás 1000 W/m², cellahőmérséklet 25°C, AM1.5G NMOT: Besugárzás 800W/m², környezeti hőmérséklet 20°C, szélsebesség 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Hátsó erősítés | Paraméter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maximális teljesítmény (Pmax) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| Modul hatékonyság STC (%) | 23,29% | 23,48% | 23,66% | 23,85% | 24,04% | |
| 15% | Maximális teljesítmény (Pmax) | 713W | 719W | 725 W | 730 W | 736W |
| Modul hatékonyság STC (%) | 25,51% | 25,71% | 25,92% | 26,12% | 26,33% | |
| 25% | Maximális teljesítmény (Pmax) | 775W | 781W | 788W | 794W | 800 W |
| Modul hatékonyság STC (%) | 27,73% | 27,95% | 28,17% | 28,40% | 28,62% |
| Tartály | 40'HQ |
| Darabszám raklaponként | 34 |
| Raklap/konténer | 16 |
| Darabszám/tartály | 544 |
| Működési modul hőmérséklete | -40℃ és +85℃ között |
| Maximális rendszerfeszültség | 1500 DC (IEC) |
| Maximális sorozatú biztosíték névleges értéke | 30A |
| Teljesítménytűrés | 0/+5W |
| Névleges üzemi hőmérséklet (NMOT) | 45±2℃ |
| Pmax hőmérsékleti együttható | -0,29%/℃ |
| A VOC hőmérsékleti együtthatója | -0,25%/℃ |
| Isc hőmérsékleti együttható | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/WhatsApp/Wechat: +86 13023538686
Email: gavin@alifesolar.com
Building 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, Kína
www.alifestolar.com