LECO N-TÍPUSSejttechnológia
SMBB félbevágott cellás technológia
Bifaciális sejtModulTechnologies
Kiváló PID-gátló alacsony LID-teljesítmény
Kevesebb forró pont árnyékolási hatás
Nagyobb teljesítmény, alacsonyabb BOS és LCOE
● ISO9001:2015 minőségirányítási rendszer
● ISO14001:2015 KIR
● ISO45001:2018 MEBIR
● IEC61215/IEC61730 szabványminőség
● IEC61701/IEC62716 Só/Köd/Ammónia tesztek
| Napelemek | N-típusú mono |
| Cellák száma | 132 (6x22) |
| Méretek | 2384 × 1303 × 35 mm |
| Súly | 38,5 kg |
| Első / hátsó üveg | 2,0 mm-es bevonatos, félig edzett üveg |
| Keret | Eloxált alumíniumötvözet (erősített nagy teherbírású opcionális) |
| Csatlakozó doboz | IP68 besorolású (3 bypass dióda) |
| Kimeneti kábelek | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| A hossz testreszabható | |
| Csatlakozók | Mc4 kompatibilis |
| Mechanikai terhelésteszt | Elöl 5400Pa / Hátul 2400Pa |
| TELJESÍTMÉNYOSZTÁLY | ALET-690ND | ALET-695ND | ALET-700ND | ALET-705ND | ALET-710ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maximális teljesítmény (Pmax) | 690 W | 524W | 695W | 528W | 700 W | 532W | 705W | 536W | 710 W | 540 W |
| Nyitott áramkörű feszültség (Voc) | 47,95 V | 45,52 V | 48,15 V | 45,73 V | 48,34 V | 45,93 V | 48,54 V | 46,13 V | 48,73 V | 46,33 V |
| Rövidzárlati áram (Isc) | 18.29A | 14,63A | 18.34A | 14,67A | 18.39A | 14,71A | 18,44A | 14,75A | 18.49A | 14,79A |
| Feszültség maximális teljesítményen (Vmpp) | 39,84 V | 37,82 V | 40,03 V | 38,02 V | 40,23 V | 38,22 V | 40,42 V | 38,42 V | 40,62 V | 38,62 V |
| Jelenlegi maximális teljesítmény (Imp) | 17.32A | 13,86A | 17,36A | 13,89A | 17,40 A | 13,92A | 17,44A | 13,95A | 17,48A | 13,98A |
| MODUL HATÉKONYSÁGA (%) | 22,21% | 22,37% | 22,53% | 22,70% | 22,86% | |||||
| STC: Besugárzás 1000 W/m², cellahőmérséklet 25°C, AM1.5G NMOT: Besugárzás 800W/m², környezeti hőmérséklet 20°C, szélsebesség 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Hátsó erősítés | Paraméter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maximális teljesítmény (Pmax) | 725 W | 730 W | 735W | 740 W | 746W |
| Modul hatékonyság STC (%) | 23,32% | 23,49% | 23,66% | 23,83% | 24,00% | |
| 15% | Maximális teljesítmény (Pmax) | 794W | 799W | 805W | 811W | 817W |
| Modul hatékonyság STC (%) | 25,54% | 25,73% | 25,91% | 26,10% | 26,28% | |
| 25% | Maximális teljesítmény (Pmax) | 863W | 869W | 875W | 881W | 888W |
| Modul hatékonyság STC (%) | 27,77% | 27,97% | 28,17% | 28,37% | 28,57% |
| Tartály | 40'HQ |
| Darabszám raklaponként | 32 |
| Raklap/konténer | 18 |
| Darabszám/tartály | 576 |
| Működési modul hőmérséklete | -40℃ és +85℃ között |
| Maximális rendszerfeszültség | 1500 DC (IEC) |
| Maximális sorozatú biztosíték névleges értéke | 35A |
| Teljesítménytűrés | 0/+5W |
| Névleges üzemi hőmérséklet (NMOT) | 45±2℃ |
| Pmax hőmérsékleti együttható | -0,30%/℃ |
| A VOC hőmérsékleti együtthatója | -0,24%/℃ |
| Isc hőmérsékleti együttható | +0,04%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/WhatsApp/Wechat: +86 13023538686
Email: gavin@alifesolar.com
Building 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, Kína
www.alifestolar.com